Polapeni v síti

Tak je to tady, do konce roku 2019 zbývá jen pár měsíců a poté co majitelé fy. Kovo Věšín dokončili rekonstrukci prostor, jež jsme si pronajali pro zavedení regionální mini pražírny a obchůdku s kávou ve vesnici s necelými 700 obyvateli, přichází řada na nás.

Je třeba realizovat interiéry dle projektové dokumentace, dokončit vše potřebné ke kolaudaci a také dát vědět, že jsme tady, a to je, oč tu běží … 😊 dříve, než otevřeme, bylo by fajn realizovat webové stránky, v čemž jsme našli oporu největší a velký díl profesionality u Martiny a Jardy z příbramského Square designu.

Brdská káva

autor: Štěpán, 2třída ZŠ Věšín

Káva s výhledem na Pražák

autor: Martin, ZŠ Věšín

Kaple sv. Františka Serafinského a budova ZŠ ve Věšíně

autor: Martinka 1. třída, ZŠ Věšín

Brdská káva - logo

autor: Marek – 4. třída, ZŠ Věšín

Brdská káva se může rozletět po síti a zkusit vám říci, že ačkoliv jste nás našli ve virtuálním světě, který je jako houpačka a jehož obsah unese vše, my jsme do něj vstoupili proto, abychom vám sdělili, že se těšíme na naše skutečné setkání, na okamžik, kdy nám se snad podaří vylepši váš den třeba skutečným šálkem kávy a vy nám jej umožníte připravit díky tomu, že si jej od nás koupíte 😊, to se zdá být dokonalá symbióza skutečného světa, kde si vzájemně může popřát dobrý den, prohodit pár slov a dobít energii tím způsobem, že si vyměníme skutečné, lidské úsměvy, které nenahradí žádná síť na světě ani žádný smajlík.

Těšíme se na vás. Štěpánka a Zdeněk Vantuchovi